top of page

5. ULUSLARARASI ACHARAKA FEN, SOSYAL VE SAĞLIK BİLİMLERİ KONGRELERİ

KONGRE ALANLARI

5. ULUSLARARASI "ACHARAKA" FEN, SOSYAL VE SAGLIK BILIMLERI KONGRELERI 3 FARKLI ALANDA GERÇEKLESECEK OLUP; ILGILI BELGELER VE KONGRE KITAPLARI ALANLAR ÖZELINDE YAYINLANACAKTIR.

ALANLAR VE DETAYLARI ASAGIDA BELIRTILDIGI GIBIDIR:

3.jpg
3.jpg

5. Uluslararası Acharaka Fen, Mühendislik ve Uygulamalı Bilimler Kongresi

Kongremizin ilk serisi olan; Türkiye, Azerbaycan, Portekiz, Meksika, Hindistan, Özbekistan, Kuzey Makedonya ve Filipinler katılımcı ortaklığında (en az) 15 farklı ülkeden %55 yabancı katılımcı oranı ile gerçekleştireceğimiz 5. Uluslararası "ACHARAKA" Fen, Mühendislik ve Uygulamalı Bilimler Kongresi ilgili alanlardan ve alt alanların tamamından çalışmalar değerlendirmeye alınmaktadır. 

5. Uluslararası Acharaka Sosyal ve Beşeri Bilimler Kongresi

Kongremizin ikinci serisi olan; Türkiye, Azerbaycan, Portekiz, Meksika, Hindistan, Özbekistan, Kuzey Makedonya ve Filipinler katılımcı ortaklığında (en az) 15 farklı ülkeden %55 yabancı katılımcı oranı ile gerçekleştireceğimiz 5. Uluslararası "ACHARAKA" Sosyal ve Beşeri Bilimler Kongresi ilgili alanlardan ve alt alanların tamamından çalışmalar değerlendirmeye alınmaktadır. 

5.jpg
7.png
7.jpg

5. Uluslararası Acharaka Tıp, Hemşirelik ve Sağlık Bilimle Kongresi

Kongremizin üçüncü serisi olan; Türkiye, Azerbaycan, Portekiz, Meksika, Hindistan, Özbekistan, Kuzey Makedonya ve Filipinler katılımcı ortaklığında (en az) 15 farklı ülkeden %55 yabancı katılımcı oranı ile gerçekleştireceğimiz 5. Uluslararası "ACHARAKA" Tıp, Hemşirelik ve Sağlık Bilimleri Kongresi ilgili alanlardan ve alt alanların tamamından çalışmalar değerlendirmeye alınmaktadır. 

bottom of page